advancemed

פיזיותרפיה לספורטאים

שיפור ביצועים, מניעת פציעות ושיקום מהיר: כל מה שספורטאי צריך במקום אחד.

פציעה? אל תתנו לה לעצור אתכם!

אתם ספורטאים? בין אם אתם מקצוענים או חובבים, הגוף שלכם הוא הכלי החשוב ביותר שלכם. פציעה יכולה לעצור אתכם, להשבית אתכם ולהרחיק אתכם מהמגרש, מהמסלול או מהבריכה. אבל פציעה לא חייבת להיות סוף הסיפור. במרכז אדוונסמד, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לחזור למשחק – חזקים, מהירים ובטוחים יותר מאי פעם.

צוות המומחים באדוונסמד ילווה אתכם לקו הסיום

מומחיות ללא תחרות

יצחק פרידמן, מנהל המרכז, הוא פיזיותרפיסט מומחה לפציעות ספורט, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנה. הוא וצוות המומחים שלנו מבינים את האתגרים הפיזיים הייחודיים של ספורטאים ומספקים טיפול מקצועי ומותאם אישית לכל ספורטאי וספורטאית.

טכנולוגיות מתקדמות:

אנו משלבים את הידע והניסיון שלנו עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הפיזיותרפיה, כולל טיפול בגלי הלם, טיפול בשדה מגנטי וגלי אקוסטיים, כדי להאיץ את תהליך ההחלמה ולשפר את הביצועים שלכם מעבר למה שחשבתם שאפשרי.

שיקום מותאם אישית

כל ספורטאי הוא עולם ומלואו. אנו נבנה עבורכם תוכנית שיקום אישית ומדויקת, שתיקח בחשבון את סוג הספורט שאתם עוסקים בו, את רמת הפעילות שלכם ואת המטרות האישיות שלכם.

מניעת פציעות

אנו לא רק מטפלים בפציעות קיימות, אלא גם מלמדים אתכם כיצד למנוע אותן בעתיד. באמצעות הדרכה נכונה, תרגילים מותאמים אישית וטכניקות מניעה מתקדמות, נעזור לכם להגן על הגוף שלכם ולהמשיך לעשות את מה שאתם אוהבים.

שיפור ביצועים

אל תחכו לפציעות או עומסים שיגרמו לירידה בביצועים, פיזיותרפיה יכולה לעזור לכם לשפר את הביצועים שלכם. באמצעות חיזוק השרירים, הגדלת טווח התנועה ושיפור היציבה, נעזור לכם להגיע לשיאים חדשים בבטחה תוך שמירה על הגוף שלכם.

מעל 40 שנה אנחנו עוזרים לאלפי ספורטאים להתמודד עם כאבים ופציעות

ניקול רובונוביץ׳ ממליצה

 

אל תסמכו רק על המילה שלנו! הנה מה שיש למטופלים שלנו להגיד על החוויה שלהם במרכז אדוונסמד:

יצחק פרידמן הפיזיותרפיסט שלי עוזר לי להימנע מפציעות ולהתמודד עם עומסים. 
בזכות הטיפול השתקמתי במהירות מפציעה ובתוך זמן קצר הצלחתי לשפר את הישגי.
תודה ליצחק פרידמן ולצוות אדוונסמד על הטיפול והתמיכה המקצועית

ניקול רובנוביץ' ספורטאית
קבעו פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות
חן ברקוביץ'
חן ברקוביץ'
קרא עוד
שמי חן ברקוביץ ולפני כשנה, במהלך ריצה, נפלתי על המרפק.

אבחנו לי פריקה קשה ועברתי תהליך להחזיר את המרפק למקומו.

חשתי כאבים עזים. חיפשתי עזרה בפיזיותרפיה וקבלתי דחיה של חדשים למרות מצבי הכואב מאוד. הגעתי ליצחק אשר החל טיפול מידי לאחר הערכה פיזיקלית יסודית.

שמח שלאחר מספר טיפולים התחלתי לחוש טוב. קבלתי גם הדרכה לתרגול ובזמן סביר יצאתי מזה. אני מלא הערכה ליצחק מנהל המקום ולצוות שלו.
סוזנה
סוזנה
קרא עוד
שמי סוזנה ואני אחות בבית חולים במרכז הארץ. הגעתי ליצחק אחרי שנים רבות של סבל מכאבים. בהיותי אחות טופלתי רבות בעיקר בזריקות לכאבי גב ופיזיותרפיה אך הכאבים המשיכו.

המליצו לי על יצחק ואני מודה שכבר לא האמנתי לאף אחד והמשכתי לסבול מאוד מהכאבים. לאחר בדיקה מקיפה החל יצחק בטיפול וצרף גם את אנשי הצוות לטיפול מקיף.

כיום, לאחר מספר חודשי טיפול אני מרגישה הרבה יותר טוב. אני פעילה יותר, חזקה יותר וחוזרת לעצמי מלאת חיים ואופטימיות. תודה ליצחק ולצוות.
גלית
גלית
קרא עוד
אני גילית, מורה במקצועי. לפני כשנתיים, לאחר פעילות גופנית בחדר כושר, חשתי כאב עז במותן ימין.

עשרות רופאים ומטפלים מכל הסוגים בדקו אותי וטופלתי על ידם במשך חצי שנה. בתקופה זו הפכתי למוגבלת בהליכה ונזקקתי לקביים.

הגעתי ליצחק עם המלצה של חבר טוב אשר טופל אצלו בעבר. הייתי במצב נורא ללא אבחנה וודאית ורצו לנתח אותי ללא סיבה. בתחילה נבדקתי בדיקות גופניות כמו בדיקת הליכה ובדיקת מערכות הגוף. טופלתי ידנית וכן במגוון שיטות חדשניות.

אני יכולה לומר היום בפה מלא כי אילו לא הגעתי למרפאה של יצחק הייתי עוברת ניתוחים ללא צורך. כיום מצבי משתפר הכאבים פוחתים וחזרתי לעבודה. אני מלאת הערכה ליצחק ולצוות.
ניצן
ניצן
קרא עוד
אני ניצן, כנר בפילהרמונית, הכרתי את יצחק לפני שנים רבות בהיותי ילד. בבגרותי ככנר סבלתי ממכלול בעיות גופניות ובעיות יציבה, והגעתי לצומת דרכים קריטית בקריירה. לאחר מסע בדיקות מקיף והתייעצויות עם מומחים, הוצעו לי ניתוחים.

כצעד אחרון מקדים לניתוחים, החלטתי ליצור קשר עם יצחק על מנת לקבל את חוות דעתו ולבחון אפשרות לטיפול לא פולשני. כשנפגשתי עם יצחק לפני כשנה, החל לטפל בי בסבלנות. עבדנו על שחרור הגוף, נשימה, יציבה ומה לא.

כעבור מספר חודשים, חזרתי לתפקוד מלא, ללא ניתוחים, וקיבלתי מיצחק כלים רבים לשימור מצב תפקודי טוב ולשיפור מתמיד. כיום אני חש הרבה יותר טוב ומוקיר מאוד את העבודה אשר יצחק והצוות באדוונסמד עושים עבורי.
אדלה
אדלה
קרא עוד
שמי אדלה ואני אחות בכירה במקצועי באחד מבתי החולים המובילים. עברתי ניתוח חירום בגב לפני כשנה.

לאחר הניתוח אובחנתי עם דרופ פוט אשר משמעו חוסר יכולת ללכת ולחיות כרגיל. הייתי נואשת.

לאחר שמספר פיזיותרפיסטים אמרו לי להתרגל למצב, חברה המליצה על יצחק. עם הגיעי ליצחק, בדק אותי עם EMG פונקציונלי אשר אישר לו כי אני ברת שיקום.

לאחר עבודה קשה וטיפולים טובים החזיר אותי יצחק למצבי הקודם. כיום אני הולכת וחיה את החיים. תודה רבה.
גילי
גילי
קרא עוד
שמי גילי ואני כנרת וויולנית המנגנת בפילהרמונית .לפני כשנה פניתי ליצחק עקב כאבים שנבעו מהנגינה וכאב גב תחתון כרוני. לאורך חיי למדתי לקבל כאב כחלק בלתי נפרד מהמקצוע, אבל כשהתחלתי לעבוד כנגנית תזמורת, המצב הפך בלתי נסבל וקרסתי תחת העומס. התחלתי טיפול אצל יצחק אשר בנוסף לטיפול בכאב נתן לי ידע וכלים לחזק ולתחזק את הגוף שלי. יצחק עזר לי להבין איך לנגן עם פחות מאמץ בעזרת יציבה טובה יותר, נשימה )כן, אפשר וצריך ללמוד את זה ( !ועוד. העבודה איתו גם שיפרה את נגינתי . כיום אני מבינה יותר טוב את הגוף שלי, חווה הרבה פחות כאבים, מתרגלת ולומדת יוגה שעוזרת לי המון וממשיכה ללכת ליצחק שתומך בי לאורך הדרך. ממליצה בחום על יצחק ועל הצוות המקצועי באדוונסמד. תודה מכל הלב.

מה תקבלו באדוונסמד?

אל תתנו לפציעה לעצור אתכם. התקשרו לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עוד היום עם מרכז אדוונסמד וקבעו פגישת ייעוץ אישית עם אחד מהפיזיותרפיסטים המומחים שלנו. יחד, נבנה עבורכם את תוכנית הטיפול המושלמת שתעזור לכם לחזור למגרש בכושר שיא!

תחזרו למגרש, למסלול או לבריכה מהר יותר ובכושר טוב יותר.

תגיעו להישגים חדשים ותשפרו את היכולות הספורטיביות שלכם.

תלמדו כיצד להגן על הגוף שלכם ולמנוע פציעות בעתיד.

תיהנו מחיים פעילים ובריאים יותר, ללא כאב וללא מגבלות.

תחזרו לפעילות הספורטיבית שלכם בביטחון מלא ביכולות שלכם.

השירותים שלנו

השירותים שלנו

אדוונסמד הינה המרפאה המובילה בישראל להפחתת כאבים, לבדיקות ולטיפולים בכאבים פיזיקליים במגוון רחב. הידע הרב, הניסיון והמכשור המתקדם שלנו מאפשר להפחית כאבים, להאיץ תהליכי החלמה של רקמות ומפרקים, שיפור טווחי תנועה, שיפור יכולת שרירית וכוח כדי שהמטופלים יחזרו לפעילות מלאה.

פיזיותרפיה פרטית

טיפולי פיזיותרפיה פרטיים המותאמים אישית לכל מטופל. בין אם אתם סובלים מכאבי גב, צוואר, כתפיים, ברכיים או כל כאב אחר, אנו נלווה אתכם במסע ההחלמה. באמצעות שילוב של טכניקות טיפול ידניות, תרגילים מותאמים אישית וטכנולוגיות מתקדמות, נעזור לכם להפחית כאב, לשפר את טווח התנועה ולחזור לתפקוד מלא.

מרפאת כאב

כאבים כרוניים משפיעים על איכות החיים. במרפאת הכאב שלנו, אנו מתמחים בטיפול בכאבים כרוניים מכל הסוגים. באמצעות שילוב של טיפולים ידניים, תרגילים, טכנולוגיות מתקדמות וגישות טיפוליות חדשניות, אנו מסייעים למטופלים רבים להתמודד עם כאבים כרוניים, לשפר את איכות חייהם ולחזור לפעילות מלאה.

פציעות ספורט

ספורטאים, מקצועיים וחובבים כאחד, דורשים טיפול פיזיותרפי ייחודי. אנו מציעים מגוון שירותי פיזיותרפיה לספורטאים, הכוללים מניעת פציעות, טיפול בפציעות ספורט, שיפור ביצועים וליווי מקצועי. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם ספורטאים מקצועיים ומספקים להם את הכלים והתמיכה הדרושים להצלחה.

שיקום אחרי ניתוח

החלמה מפציעה או ניתוח דורשת ליווי מקצועי ותוכנית שיקום מותאמת אישית. אנו מתמחים בשיקום לאחר ניתוחים אורתופדיים, תאונות דרכים ופציעות ספורט. צוות הפיזיותרפיסטים שלנו יבנה עבורכם תוכנית שיקום מקיפה הכוללת טיפולים ידניים, תרגילים טיפוליים ושימוש במכשור מתקדם, במטרה להחזיר אתכם לפעילות מלאה במהירות וביעילות.

מכשור מתקדם

במרכז אדוונסמד אנו משלבים בין ניסיון רב שנים לטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הפיזיותרפיה, כגון טיפול בשדה מגנטי, גלי הלם, גלים מגנטיים וטיפולי ביופידבק. אנו מתמחים גם בטיפול ושיקום לאחר נפילות וחוסר שיווי משקל, ומציעים מגוון בדיקות וטיפולים המתמקדים בבעיות יציבה, ישיבה ותנועה.

אבחון מדויק ומהיר

אבחון מקצועי ומהיר הוא המפתח להחלמה מהירה ויעילה. בזכות אבחון מדויק ומוקדם, ניתן להתאים את הטיפול המתאים ביותר למטופל, ובכך לקצר את זמן הסבל והכאב. בנוסף, אבחון מוקדם עשוי למנוע החמרה של המצב ואף להימנע מניתוחים או הליכים כירורגיים מסוכנים ובלתי הפיכים.

לא צריך לסבול - קבעו תור מיידי

טיפול מהיר ויעיל

ניסיון של למעלה מ-40 שנה: יצחק פרידמן, מנהל ובעלים, פיזיותרפיסט מומחה לפציעות ספורט, מן הוותיקים בישראל ופיזיותרפיסט מוביל בארץ.

01

תור מיידי למומחה

מרגע פנייתכם נקבע לכם פגישת ייעוץ ראשונית עם יצחק פרידמן  פיזיותרפיסט מומחה, בלי לחכות בתור. 

02

קבלו תכנית טיפול

בפגישת ייעוץ ממוקדת עם יצחק פרידמן פיזיותרפיט מומחה תבינו מה הבעיה וכיצד הכי נכון לטפל בה. הפגישה ללא התחייבות.

03

התחילו טיפול

יש לנו מעל 40 שנות ניסיון בשיקום וריפויי כאבים ופציעות. בעבודה משותפת נחזיר לכם את האמון בגוף שלכם ונביא אתכם חזרה לרמת תפקוד אופטימלית. 

ניפגש?

קבעו פגישה עכשיו

התקשרו –  073-3744525
וואטסאפ – 052-246-9232

מהם תחומי ההתמחות של מרכז אדוונסמד?

אנו מתמחים במגוון רחב של תחומים, כולל פיזיותרפיה פרטית, שיקום לאחר ניתוח, תאונות ופציעות, פיזיותרפיה לספורטאים וטיפול בכאבים כרוניים.

האם יש צורך בהפניה מרופא כדי להגיע לטיפול?

לא, אין צורך בהפניה מרופא. ניתן לפנות אלינו ישירות ולקבוע תור לפגישת ייעוץ.

תפוס לי הגב, האם אפשר לקבל טיפול דחוף היום או מחר?

אנו מבינים את הדחיפות ומציעים תורים מהירים 24 שעות מרגע הפנייה. צרו קשר עוד היום להזמנת תור דחוף.

האם הטיפולים מכוסים על ידי קופות החולים וביטוחים פרטיים?

אנו עובדים עם מגוון קופות חולים וביטוחים פרטיים. וגם עם משרד הביטחון. הכיסוי משתנה לכן מומלץ לברר את הכיסוי הביטוחי שלכם לפני תחילת הטיפול.
שאלות ששואלים אותנו

שאלות נפוצות

לנוחיותכם מידע נוסף ושאלות ששואלים אותנו.
אם תרצו להתייעץ נשמח להשיב במייל טלפון או וואטסאפ.

לשליחת הודעה
היי, יש לכם שאלות? פנו אלינו...
היי 👋ברוכים הבאים לאדוונסמד
אם יש לכם שאלות? אתם מוזמנים לפנות אלינו...